نماد اعتماد الکترونیکی

 

جشنواره ی تابستانه ی کولر گازی ال جی

  وقتی از گرمای هوا در تابستان به منزل فرار می‌کنید، هیچ چیز نمی‌تواند مانند دراز کشیدن جلوی کولر و نوشیدن آب خنک لذت‌بخش باشد. تابستان امسال، با شرکت در جشنواره فصل رنگی کولرهای گازی ال‌جی خودتان را خنک کنید. این جشنواره از ۱۰ اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا مدت محدودی ادامه خواهد داشت. 

 فصل رنگی کولرهای گازی به شما جایزه می‌دهد. به ازای خرید دستگاه‌های منتخب در این جشنواره تخفیف نقدی به شما تعلق خواهد گرفت. فقط مشتریان نباید فراموش کنند که حداقل ۳ روز و حداکثر ۳۰ روز پس از نصب دستگاه به همراه مدرک شناسایی و اصل  و کپی برگه نصب و ضمانتنامه و اصل فاکتور خرید دستگاه به فروشگاه محل خرید کولر گازی خود مراجعه کنند تا کارت هدیه به آنها اهدا شود.

مرکز خرید 4سوق بر اساس اصل بنیادین خود مبنی بر ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای مشتریان و سهامداران بانک حکمت ایرانیان و همه ی هموطنان گرامی به عنوان مشتریان بالقوه ی این طرح فروشگاهی، آماده ی خدمت رسانی هرچه بیشتر به مشتریان گرامی می باشد. از این رو شما مشتریان گرامی می توانید پس از تکمیل فرآیند خرید خود و نصب دستگاه توسط نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ال جی، با تکمیل مدارک مورد نیاز شامل ، کپی کارت ملی خریدار، کپی برگه ی نصب ممهور شده ی نصاب شرکت، کپی ضمانتنامه ی دستگاه و کپی فاکتور خرید، اقدام به اخذ مبلغ هدیه از مرکز خرید 4سوق نمایید.  

 

 

کلیه حقوق نزد فروشگاه های زنجیره ای 4سوق ایرانیان محفوظ است. @ 2019