نماد اعتماد الکترونیکی

 

حفظ حریم شخصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

4سوق تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که 4سوق از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران 4سوق را به‌ صورت منحصربه فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌ صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع‌آوری‌ شده و نحوه استفاده از آن‌ها

شما با ثبت نام در 4سوق مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و مواردی دیگر را در اختیار 4سوق قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در 4سوق و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به‌ اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به سایت 4سوق ، به‌عنوان کاربر 4سوق شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعات فردی شما در اختیار 4سوق خواهد بود. لازم به ذکر است که این اطلاعات تنها مواردی نیست که 4سوق آن‌ها را نگهداری خواهد کرد.
4سوق اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحه‌های مشاهده‌ شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این قبیل اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتوای متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد، غیر از 4سوق  قرار نخواهد گرفت.
4سوق اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد به‌جز در مواردی که شما از قوانین منعکس‌ شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و نسبت به عملکرد شما شاکی قانونی وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به‌ حساب کاربری من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در وب سایت 4سوق  وارد کرده‌اید؛ اما حساب شما توسط شما قابل‌ حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط مسئول مربوطه امکان‌پذیر خواهد بود.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

4سوق دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، به کلیه اطلاعات دسترسی خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به‌ صورت رمز شده در پایگاه‌های داده 4سوق نگهداری می‌شوند. در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته صورت پذیرفته است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم 4سوق در زیرساخت‌های محافظت ‌شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم 4سوق را داده باشیم. در صورت هرگونه سؤال و یا پرسش، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

 

کلیه حقوق نزد فروشگاه های زنجیره ای 4سوق ایرانیان محفوظ است. @ 2019