نماد اعتماد الکترونیکی

 

کالاهای برگشتی

ضمانت بازگشت همانطور که از نامش نیز پیداست تضمین به قبول بازگشت محصول از سوی مشتری در چند حالت است . از آنجایی که همیشه 4سوق حق را به مشتری می دهد لذا تصمیم گرفته ایم خدماتی را ارائه کنیم تا چنانچه مشتری مشکلاتی اعم از اشکلات فنی در کالای خریداری شده ، عدم مطابقت با کالای درخواستی و .... را مشاهده نمود بتواند با بازپس فرستادن محصول از عواقب بعدی پیش‌گیری نمود . البته مجموعه 4سوق همواره در تلاش است که بهترین محصولات را با قابل ترین خدمات برای مشتریان خود عرضه کند و اشکالات مذکور ، احتمالاتی است که در دنیای فروش وجود دارد .

همانطور که گفتیم این احتمال وجود دارد که مشتری پس از خرید و دریافت کالا با اشکالاتی در بسته‌ی دریافتی خود روبه رو شود که این اشکالات عبارتند از :

  1. آسیب های پیش آمده بر اثر حمل و نقل

در هنگام تحویل کالا ، چنانچه مشتری در صورت بازدید هر گونه آسیب فیزیکی بر اثر حمل و نقل و با تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران خواهد نمود .

  1. مشاهده ی مشکلات فنی در کالای خریداری شده

چنانچه پس از تحویل کالا به مشتری، مشکلات فنی مشاهده گردد، شامل گارانتی بوده و مسئولیتی بر عهده مرکز خرید 4سوق نخواهد بود. لازم به ذکر است کلیه محصولات عرضه شده در 4سوق دارای گارانتی معتبر و اصلی می باشد .

  1. انصراف مشتری از خرید

لازم به توضیح است در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند کلیه هزینه ارسال عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.

  1. عدم تطابق کالای دریافتی با کالای درخواستی مشتری

در مواردی که قبل از باز نمودن بسته بندی امکان تطبیق سفارش و کالای تحویل شده وجود داشته باشد، لازم است مشتریان قبل از باز نمودن آن مشخصات سفارش و کالای تحویلی را بررسی نمایند زیرا در صورتیکه کالا از بسته بندی و آکبند بودن خارج شده باشد، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت، چنانچه مدل کالای ارسال شده با مدل ثبت شده مطابقت نداشته باشد، کالا بدون هیچ گونه هزینه، بازگشت داده می شود .

اطلاعات سفارش

* نام:


* نام خانوادگی:


* ایمیل:


* تلفن:


* کد سفارش:


تاریخ سفارش:

اطلاعات سفارش و دلیل بازگشت کالا

* نام کالا:

* کد کالا:

تعداد:
* دلیل بازگشت کالا:
کالا باز شده است:


معیوب و یا سایر جزئیات:
کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:

کلیه حقوق نزد فروشگاه های زنجیره ای 4سوق ایرانیان محفوظ است. @ 2019